navigate_before
navigate_next
arrow_back

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu.

Oddział Poznań
  • +48 660 450 919
  • ul. Józefa Wybickiego 6/9
    61-529 Poznań
Oddział Wrocław
  • +48 570 033 919
  • ul. Stawowa 17a/14
    55-002 Dobrzykowice

Zespół

Marcin Kasperski
Email: m.kasperski@waves-group.pl
Tel: +48 660 450 919
 
Patrycja Dąbrowska
Email: p.dabrowska@waves-group.pl
Tel: +48 727 909 920
 
Piotr Skrzypczak
Email: p.skrzypczak@waves-group.pl
Tel: +48 727 931 029
 
Oskar Fikus
Email: o.fikus@waves-group.pl
Tel: +48 664 008 678

Jakub Twardowski
Email: j.twardowski@waves-group.pl
Tel: +48 513 724 412
 
Paula Janocha
Email: p.janocha@waves-group.pl
Tel: +48 570 033 919
 
Joanna Kuchta
Email: j.kuchta@waves-group.pl
Tel: +48 570 033 919

Napisz do nas​

Zapraszamy kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail kontakt@waves-group.pl.

 zajrzyj również na nasze kanały społecznościowe.

Waves Group

Szkolimy i rozwijamy 
Twój biznes
branżę Beauty
branżę Automotive
z zarządzania kryzysowego
 
Jesteśmy
młodym, zaangażowanym zespołem. Zatroszczymy się o Ciebie kompleksowo.